Aktuality

13

SRP 2017

Chceme pomáhat dobré věci !!!

Naše zubní ordinace Nad Porubkou se rozhodla stát se součástí nadace DOBRÝ ANDĚL, kam v rámci spolupráce budeme měsíčně počínaje říjnem zasílat částku 1000 Kč, kterou bychom chtěli každý měsíc postupně zvyšovat. Dále bychom rádi posílali veškeré spropitné, které nám pacienti dávají. Děkujeme, že budete pomáhat s námi! 


Celý článek

2

SRP 2017

Spouštíme pro Vás nové webové stránky

Dnes, tj. 2. srpna, je to přibližně dva měsíce do otevření naší nové ordinace v ulici Nad Porubkou v Ostravě a tak bychom Vám již v předstihu chtěli představit naše webové stránky.

Chceme, abyste zde nalezli základní informace o nás lékařích, o fungování ordinace a o jednotlivých stomatologických zákrocích. Pacientům, kteří se u nás registrují, založíme na našem webu profil, na kterém získají přístup ke svému podrobnému plánu léčby, fotkám a k dalšímu interaktivnímu obsahu. 

Chceme Vás také poprosit o shovívavost, protože obsah stránek není zatím zcela dokončen, což se týká především informací o jednotlivých zákrocích. Web bude doplněn během několika dní. Budeme moc rádi za každý váš nápad, radu nebo kritiku týkající se stránek. Vaše podněty společně s objednáním se na vstupní vyšetření můžete odeslat pomocí kontaktního formuláře v záložce KONTAKT.


Celý článek