Kdo jsme

něco o nás

Tým našich lékařů nabízí komplexní stomatologickou péči založenou na bezbolestnosti a přátelském osobním přístupu. Zubní ordinace Nad Porubkou disponuje nejmodernějším vybavením a to včetně operačního mikroskopu Carl Zeiss. Pracujeme s moderními materiály a naši lékaři se pravidelně školí od těch nejlepších lékařů v Česku i zahraničí. Léčebný plán pacientům vysvětlujeme srozumitelně a pečlivě. Práce zubních lékařů nás baví a děláme ji s úsměvem. Přijde se přesvědčit a kontaktujte nás.

Kontaktní údaje

(+420) 733 232 237

Nad Porubkou 1235/34A, Ostrava

MHD Malá Strana (bus 45,37)

info@nadporubkou.cz

www.nadporubkou.cz

Zásady naší práce

Pravidelnými preventivními prohlídkami včas odhalíme počínající problémy a zabráníme tak vzniku případným komplikacím i bolesti. Zákroky u zanedbaných zubů jsou náročnější, jak finančně tak i časově.
Místní znecitlivění zubů aplikujeme vždy, pokud je zákrok bolestivý nebo jen nepříjemný. Snažíme se dělat nepříjemné věci příjemnějšími.
Váš názor nás zajímá! Terapii navrhujeme tak, abychom vyšli vstříc vašim možnostem a potřebám.
Ke každému přistupujeme přátelsky a s velkou dávkou empatie. Jsme si plně vědomi, že ošetření u zubaře je vždy pro pacienta stresující, jelikož ústa jsou velice citlivou oblastí a nacházejí se v intimní zóně pacienta.
Preferujeme kvalitu před kvantitou. K zubům přistupujeme šetrně a při práci dodržujeme předepsané postupy tak, aby naše práce byla dlouhodobým a stabilním řešením.
Chceme, abyste se nebáli zeširoka usmát. Zuby dělají člověka stejně jako šaty a to, jak Vás vaše okolí vnímá, ovlivňuje i Váš úsměv.
Pacientům nabízíme rozšířený záruční program. Pokud se pacient pravidelně dostavuje na preventivní prohlídky a dentální hygienu, poskytujeme záruku 5 let.
Zub je velmi malá struktura a některé detaily jsou lidským okem nerozpoznatelné. Operační mikroskop Carl Zeiss a lupové brýle nám umožňují vidět zub až 40x zvětšeně. Díky tomu jsou naše práce přesné a kazy odstraněny kompletně.
Několikrát ročně se školíme od nejlepších lékařů u nás i ve světě a sledujeme trendy, kterými se moderní stomatologie ubírá.
Každý pacient od nás dostane v tištěné formě detailní informace o stavu svého chrupu, včetně RTG snímků a cenového plánu i s podrobným rozpisem zákroků.

Naše ordinace

Technologické vybavení

Mikroskop nám umožňuje vidět zub až 40x zvětšeně. Můžeme tak diagnostikovat sebemenší kazy a kompletně je odstranit s maximální přesností. Vidíme i struktury lidským okem nerozeznatelné, například praskliny v zubech nebo spáry nepřesných starších výplní. Ošetření kořenových kanálků s mikroskopem pomáhá zvyšovat úspěšnost zákroku z 50% na cca 95%.
Panoramatické rentgeny jsou dnes standardem v zubním lékařství. Tyto moderní digitální přístroje minimalizují radiační zátěž pacienta a poskytují nezbytné informace pro přesnou diagnostiku a plánování zákroků.
Při plnění kořenových kanálků spoléháme na systém plnění Bee-Fill 2v1. Pomocí rozehřáté gutaperči z tohoto přístroje můžeme dokonale hermeticky zaplnit a uzavřít i anatomicky složité kořenové systémy zubů, které mají více kořenů. Díky tomuto přístroji zvýšíme úspěšnost takto ošetřených kořenových kanálků.
Při výběru křesla jsme mysleli především na vaše pohodlí. Křeslo Stern-Weber 300 je vybaveno paměťovou pěnou, takže se i při delších zákrocích se budete cítit pohodlně.
Metodou AIR-FLOW je založena na abrazivním prášku, který profesionálně očistí a vyleští zuby od pigmentů a zabarvení způsobených konzumací kávy, čaje, červeného vína nebo kouřením.
Skener rentgenových folii RIOScan je jedním z nejmodernějších přístrojů ve své kategorii. S pomocí tohoto přístroje zhotovujeme malé RTG snímky v té nejvyšší kvalitě a maximální vypovídající hodnotou. Můžeme tak diagnostikovat i ty nejmenší kazy v mezizubních prostorech nebo počínající záněty u kořenů zub.