Ceník

Ceny a zdravotní pojišťovny

Naše ordinace nabízí péči, která odráží moderní trendy stomatologie a to za použití nejkvalitnějších materiálů a dlouhodobě ověřených postupů. Maximální kvalitu práce chceme zajistit jak po funkční tak i estetické stránce. Neděláme kompromisy, které by mohly znamenat snížení kvality výsledného ošetření. Tato filozofie, společně s moderním vybavením a dobou ošetření, udává cenovou hladinu našich zákroků. Filozofie zdravotních pojišťoven se výrazně liší od naší filozofie a ošetření tzv. „na pojišťovnu“ nelze dělat kvalitně. Nízká nebo nulová cena je vždy na úkor kvality a dlouhodobé stability ošetření. Samozřejmě je na Vás, jakou cestu si vyberete.

Ceník základních zákroků

  • ošetření cena
  • Konzultace u neregistrovaného pacienta + zhotovení léčebného plánu 1 500 Kč
  • Preventivní prohlídka hradí ZP
  • Aplikace anestezie hradí ZP
  • Estetická bílá výplň pod mikroskopem 1 940 Kč - 3 870 Kč
  • Korunka celokeramická zub od 8 450 Kč - 8 950 Kč
  • Ošetření kořenových kanálků 3 230 Kč - 6 460 Kč
  • Domácí bělení 5 500 Kč

Tento ceník má pouze orientační charakter. Na základě vyšetření Vám sestavíme přesnou kalkulaci a cenový plán Vaší komplexní léčby. Kompletní ceník je k nahlédnutí v ordinaci.

Proč neprovádíme ošetření “na pojišťovnu”?

Zdravotní pojišťovny v současné době hradí jen nejzákladnější druhy ošetření. Zároveň úhradová vyhláška zůstává více jak 20 let bez výraznějších změn a neodráží zvyšující se ceny materiálů, práce, přístrojů, energií, služeb apod. Pojišťovny svými finančními prostředky nestačí tempu vývoje technologií určených k moderní diagnostice a léčení stomatologických pacientů mini-invazivními, bezpečnějšími a přesnějšími metodami.

Zdravotní pojišťovny nehradí kvalitní stomatologické výkony s dlouhodobou prognózou

Kdybychom měli zhotovovat pouze amalgámové výplně na pojišťovnu, tak vzhledem k nákladům na provoz ordinace máme na toto ošetření cca 15min, avšak zhotovení kvalitní amalgámové výplně zabere cca 30-45min. Snaha o ošetření velikého kazu amalgámovou výplní “na pojišťovnu” je z dlouhodobého hlediska jen poškozením pacienta. Podobně bychom mohli pokračovat u jiných zákroků “na pojišťovnu” jako je např. ošetření kořenových kanálků.